Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Donato Public Relations
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51418021E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Botime, Printime, Bashkepunim Gazetaresk, Konsulence Grafike, Botimi i Gazetave, Revistave javore dhe mujore, publikime te cdo lloji edhe per llogari te te treteve. Libra me botime te vecante si ne leter ashtu edhe ne menyre elektronike ne Itali dhe jashte saj, Emertimet e titujve, ne pronesi, te dhena me qira ose huaperdorje te sherbimeve te marketingut dhe komunikimit. Organizimin e takimeve konferencave, pritjeve, festave, Organizimin e Fushatave Reklamuese etj. Marredheniet me Publikun, Promovime Turistike, Organizimi dhe Menaxhimi i Shitjeve, Asistence dhe Konsulence per shoqerite jashte vendit. Shoqeria mund te merret me cdo veprim tregtar perfshire prodhimin dhe shitjen e produkteve estetike dhe farmaceutike qe do te konsiderohet i nevojshem nefunksion te veprimtarise dhe objektit te shoqerise. Shitje me shumice dhe pakice e produkteve ushqimore dhe jo ushqimore si dhe cdo veprimtari tjeter e lejuar nga ligji.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Giuseppe Donato 100
Sektori ekonomik: media-TV-kinema-gazeta-revista-industri muzikore
Administratorė: Giuseppe Donato
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Donato Public Relations
Donato Public Relations
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!