Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
Sewing Line-Albania
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51418022M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 30,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-Eksport si dhe tregetim me shumice dhe pakice te makinave qepese dhe pjeseve te kembimit, si dhe gjithcka ka te beje me industrine e veshjes , trikotazhe. Import – Eksport si dhc tregctim me shumice dhe pakice te materjaleve e pajisjcve te ndryshme industriale, elektrike. Veprimtari lidhur me asistencen teknike , mirembajtjen dhe riparimin e te gjitha produkteve te permendura me siper. Te ushtroje cdo veprimtari tjeter ekonomike qe do te konsiderohet e nevojshme dhe e dobishme per realizimin e qellimit te shoqerise e qe nuk bie ndesh me legjislacionin ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sewing Line Limited 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Giacomo Giaconi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Sewing Line-Albania
Sewing Line-Albania
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!