Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
I.T.A SHPK (ITALIAN TECHNOLOGY ADVANCED
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51418024F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import eksport, tregetim me shumice e pakice te mallrave te ndryshme industriale, ushqimore te te gjitjha llojeve, bimeve medicinale, artikujve bujqesore dhe blegtorale, pyjore, pajisje elektronike, elektrike, informatike, elektroshtepiake, konfeksione, metrazhe, etj. Grumbullim, perpunim, eksport dhe tregetim me shumice e pakice te, produkteve dhe nenprodukteve bujqesore, blegtorale, plehrave per bujqesine, pajisjeve dhe sistemeve te ujitjes. Veprimtari ne fushen e ndertimit, investimit, projektimit dhe zbatimit te punimeve te ndertimit te objekteve civile, industriale, social-kulturore, import-eksport, tregeti me shumice e pakice te artikujve te ndryshem te materialeve te ndertimit. Ndertime rrugore, detare, punime dheu, sistemime, terracime terrenesh, ndertimi i objekteve publike e private si dhe rikonstruksionin dhe riparimin e tyre, montimin, projektimin dhe zbatimin, prodhim te materialeve te ndertimit dhe ne pergjithesi te te gjitha aktiviteteve dhe sherbimeve qe lidhen me fushen e ndertimit. Ndertime e punime hidroteknike, punime restaurimi, punime karpeneterie, punime sherbimi te zakonshme te sistemit komunal dhe punime mirembajtje. Importim dhe eksportim, tregtim me shumice dhe pakice i cdo lloj malli te lejuar sipas legjislacionit shqiptare. Shoqeria mund te realizoje cdo lloje operacioni financiar apo tregtare qe lidhet direkt apo indirekt me objektin e saj. Prodhim dhe tregetim te artikujve te ndryshem mobilerie, dyer, dritare, artikuj duralumini, tregetim paisje zyre, kanceleri, paisje ventilimi dhe kondicionimi. Import dhe tregetim me shumice e pakice te automjeteve te llojeve dhe tonazheve te ndryshme dhe pjeseve te kembimit per to. Servis automjetesh. Tregetim me pakice te karburanteve dhe vajrave lubrifikante. Agjensi udhetimesh turistike. Veprimtari hoteliere, bar-bufe, restorant. Kerkim, zbulim nxjerrje te kromit, tregtimin e shumices apo pakices, per llogari te saj dhe/ose te te treteve te materialeve te kromit ,per efekt shpjegimi dhe jo ezaurimi hekur, baker, alumin, zink, magnez, plumb, nikel dhe te ngjashem, si dhe produkte apo nenprodukte, gjysem te perpunuar, skrap, materiale dhe produkte te ngjashem dhe te lidhura, si dhe materiale mbetjesh metalike dhe jo metalike. Prodhimi, perpunimi, transformimi i materialeve te siperpermendura si dhe operacionet dhe punimet e shkaterimit te tyre. Magazinimi, mbajtje stok dhe transporti per llogari te saj dhe/ose te te treteve te materialeve te siperpermendura si dhe operacionet dhe sherbimet e logjistikes qe lidhen me to. Marrja me qira e makinave, pajisjeve apo mjeteve te transportit qe lidhen me aktivitetin e mesiperm. Hapjen e pikave te autoservisit barbufe, restorante, lavazhe, parkim, tranport te udhetareve dhe mallrave, hoteleve, fshatrave turistike, moteleve si dhe agjensi imobiliare, agjensi komisionere. Import eksport tregtim me shumice dhe pakice i prodhimeve artistike, tekstile, agjensi turistike, trajtimin dhe tregtimin e medikamenteve dhe aparaturave shendetsore, prodhime medikamentesh farmaceutike. Hapje dhe funksionim i kurseve te gjuheve te huaja, shkolle jopublike, kopesht privat, sherbime telekomunikacioni, fax telefon, aparatura telefonike, kompjutera si dhe tregtim te tyre, sherbime funerale brenda dhe jashte vendit. Shoqeria mund te ushtroje aktivitet privat ne fushen e prodhimit te veshmbathjeve te ndryshme. Rrobaqepsi, prodhim i veshjeve te ndryshme. Import eksport i mallrave ose pjeseve per prodhimin e veshjeve te cdo lloji. Prodhim dhe perpunim i veshjeve, kepuceve dhe mallrave sintetike, lekurave, poliester dhe^aksesoreve lidhur me industrine e modes.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ermal Allajbej 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ermal Allajbej
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
I.T.A SHPK (ITALIAN TECHNOLOGY ADVANCED
I.T.A SHPK (ITALIAN TECHNOLOGY ADVANCED
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!