Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 15 Janar 2020
STEN.SERVICE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51418031L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 14,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet turistik, do te bleje ose do te marre me qera hotele, restorante, bare barka dhe ēdo gje tjeter qe lidhet me turizmin.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Carmine Stendardo 100
Sektori ekonomik: hoteleri-turizem
Administratorė: Carmine Stendardo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
STEN.SERVICE
STEN.SERVICE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!