Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
2VTG
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51419002D-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import eksport te mallrave industriale, makinerive per industrine e naftes, energjitikes, minerare dhe ushqimore. Bar, restorant, hotel. Ndertime te ndryshme, kanalizime, ujesjellesa, vepra arti, banesa, ndertime civile dhe industriale. Servis automjetesh. Riciklim dhe grumbullim te mbeurinave dhe skrapeve. Tregti me shumice dhe pakice te kimikateve te ndryshme, artikujve ushqimore dhe industrial. Tregti me pakice te karburamteve. Furre buke etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Enada Dauti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
2VTG
2VTG
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!