Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
PELLUMBI 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51419009N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Germim dheu per realizimin e ndertimeve te cdo lloji, banesa shumekateshe civile dhe ekonomike, per ndertim rrugesh, kanalesh, ura, ujesjelles, kanalizime, impjante vaditese, vepra arti te cdo lloji, vepra ujitje-kullimi, impiante vaditese, diga, damba dhe objekteve te cdo lloji, germim dheu per sisteme elektrike, telefonike etj. Prodhim I materialeve dhe lendeve te para per ndertim si inerte, gure, gure dekorative, gelqerore, element betoni e betonarme te zakonshme, tulla, gelqere, llac, allci, blloqe, soleta, elemente parafabrikat etj. Import - eksport, tregetim e artikujve te ndryshem te te gjitha llojeve, me shumice dhe pakice si: Tregtim artikuj te ndryshem industrial. Tregtim artikuj te ndryshem ushqimore.Tregtim artikuj te ndryshem bujqesore e blegtorale. Tregtim konfeksione te ndryshme per te rritur dhe femije. Transport mallrash te te gjitha llojeve brenda dhe jashte vendit. Tregtim automjetesh te cdo lloji, marke e tonazhi, si dhe pjese kembimi per to. Tregtim, montim, riparim paisjesh elektro - shtepiake , elektronike, elektrike, kompjuterike, higjeno - sanitare dhe hidraulike, prodhime qeramike, artizanati, paisje zyrash etj. Hapje dhe shfrytezim hotelesh , motelesh, diskotekash, lojra argetuese per femije , qender sportive, qendra pushimi e kurative.Prodhim, tregetim dhe eksport te artikujve plastike dhe PVC.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arjan Habibi 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Arjan Habibi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PELLUMBI 2015
PELLUMBI 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!