Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
EXCHANGE DI - AL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51419012K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Zyrė kėmbimi valutorė, kembim valuator dhe transferte parash. Transferte parash ne emer dhe per llogari te institucionit financiar jo banke. Veprimtari e agjentit per sherbimin e transfertave per te tretet ne emer dhe per llogari te Institucionit Financiar Jo-Banke Ak-Invest. Sherbimi i tranfertave te parave MoneyGram.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Besiana Bego 100
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Besiana Bego
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EXCHANGE DI - AL
EXCHANGE DI - AL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!