Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 15 Janar 2020
KIT INTERNATIONAL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51419013S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ndermjetesim tregtar ne pasuri te palujteshme, brenda dhe jashte territorit te Republikes se Shqiperise. Konsulenca ne tregtimin e pasurive te palujteshme, brenda dhe jashte territorit te Republikes se Shqiperise. Konsulence teknike profesionale ekonomike, brenda dhe jashte territorit te Republikes se Shqiperise. Shitblerja e pasurive te palujtshme, brenda dhe jashte territorit te Republikes se Shqiperise si dhe dhenie me qera tyre. Import - eksport i mallrave te te ndryshme industriale dhe ushqimore si dhe prodhimin e tyre si dhe tregtimin me shumice dhe pakice te mallrave te ndryshme industriale, ushqimore dhe te cdo lloj malli tjeter brenda dhe jashte territorit te Republikes se Shqiperise. Gjithashtu shoqeria mund te kryje te gjitha veprimet tregtare te dosmoshme per realizimin e objektit te veprimtarise se saj ekonomike. Anketime, studime tregu ne shqiperi per llogari te personave juridike e fizike shqiptar si dhe te personave juridike e fizike te huaj per cdo fushe ekonomike. Shoqeria mund te ushtroje gjithashtu edhe aktivitete te tjera plotesuese e ndihmese ne perputhje me legjislacionin ne fuqi te konsideruara me perfitim dhe te dobishme per arritjen e objektivave te shoqerise
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Enzo Amato 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Enzo Amato
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KIT INTERNATIONAL
KIT INTERNATIONAL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!