Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
ENEA Lz 2001
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51420002I-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport.Prodhim, tregti me shumice dhe pakice materiale ndertimi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Marsida Meēi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ENEA Lz 2001
ENEA Lz 2001
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!