Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
KPT
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51420003Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 6
Fusha e veprimtarisė: Te kryeje dhe te marre pjese ne te gjitha aktivitetet dhe bizneset qe nje shoqeri me pergjegjesi te kufizuar mund te kryeje ne baze te legjislacionit shqiptar per ngritjen, funksionimin e operimin e institucioneve te arsimit te larte jopublik, te ciklit te studimeve jouniversitare te arsimit profesional dhe/ose te ciklit universitar, qe perfshijne po nuk kufizohet vetem te kolegjet profesionale, etj. Te ngreje, vere ne funksionim dhe te operoje institucione te arsimit te larte jouniversitare, jopublik, ne fusha te ndryshme te arsimit profesional jouniversitar, per pergatitjen e specialisteve me orientim praktik; te ofroje programe studimi deri ne dy vjet pas arsimit te mesem, kualifikim per manaxhere te rinj dhe teknike te larte deri ne dy vjet pas arsimit te mesem. Te ofroje veprimtari mesimore dhe trajnuese ne fusha te ndryshme te arsimit profesional universitar dhe/ose jouniversitar, per pergatitjen e specialisteve me orientim praktik. Organizimin, ofrimin e programeve, kurseve te formimit profesional, kurseve dhe trajnimeve; Perkthimin, pergatitjen per botim, botimin, shitjen e gazetave, revistave, librave artistike, shkollore, historike, tekniko-shkencore, fjalore, tekste shkollore, botim dhe tregtim shtypshkximesh. Te kryeje aktivitete botuese dhe/ose reklamuese; Shoqeria do te zhvilloje cdo veprimtari ekonomike te ligjshme sipas licenses se dhene nga organet kompetente si dhe cdo veprimtari tjeter ekonomike qe do te konsiderohet e nevojshme dhe e dobishme per realizimin e qellimit te shoqerise e qe nuk bie ndesh me legjislacionin shqiptar ne fuqi. Shoqeria do te respektoje te gjitha ligjet dhe rregulloret qe kane te bejne me aktivitetin e saj. Kjo nenkupton praktikat me te mira te etikes. Per te realizuar qellimet e saj Shoqeria do te bashkepunoje me persona fizike dhe /ose juridike, vendas ose te huaj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Laert Duraj 30
Hysen Xhura 20
Diana Biba 5
Klarita Jaupi 20
Rudin Dura 5
Korab Aliko 20
Sektori ekonomik: arsim (kopesht-shkolle-universitet)
Administratorė: Laert Duraj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KPT
KPT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!