Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Shopping TV
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51420007C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Prodhim dhe transmetim te materialeve filmike dhe televizive video/audio. Tregti te produkteve te ndryshme. Konsulence mjedisore dhe marketingu. Realizim te reklamave te ndryshme
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Rrezart Lahi 100
Sektori ekonomik: media-TV-kinema-gazeta-revista-industri muzikore
Administratorė: Rrezart Lahi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Shopping TV
Shopping TV
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!