Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
ALEALE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51420008K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Tregeti me shumice e pakice i veshmbathjeve dhe aksesoreve te ndryshem, relatione publike biznes me biznes dhe biznes me private, si brenda edhe jashte vendit, perfshire ketu blerjet dhe investimet e ndryshme. Shoqeria mund te kryeje gjithashtu te gjitha operacionet tregtare, mbi pasuri te luajtshme apo te paluajtshme, qe do te vleresohen te nevojshme apo te dobishme per realizimin e objektit te shoqerise si dhe te bleje pjesemarrje ne kapitalin themeltar te shoqerive te tjera qe kane objekt te ngjashem apo te afert me te vetin. Shoqeria ne ushtrimin e aktivitetit te saj, do te marre te gjitha autorizimet e lejet e nevojshme prane Institucioneve publike shqiptare, dhe do te mbeshtetet ne rregullat dhe normat ne fuqi ne lidhje me ushtrimin e veprimtarise se saj te rregullt ekonomike.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Algen Nikolla 50
Alessia Fucile 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Algen Nikolla
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALEALE
ALEALE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!