Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
UK - H INVEST
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51420021O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport, prodhim dhe tregtim, me shumice e pakice te artikujve industrial, ushqimor materialeve te ndertimit, te paisjeve elektrike dhe elektronike, te makinerive te te gjitha llojeve, te pajisjeve dhe impianteve te ndryshme te karakterit publik, industrial, bujqesor, tregtar, ushqimor, mjeksor, farmaceutik., sportiv, kulturor etj. Projektim dhe zbatimit te te gjitha llojeve te sistemeve elektrike, elektronike, telefonike, televizive, hidraulike me karakter civil, ushtarak dhe industrial. Kryerjen e veprimtarive te sherbimit e riparimit te karakterit mekanik, elektrik, elektronik, komunal, publicistik, e te llojeve te tjera. Perpunimin dhe prodhimin e dyerve, dritareve dhe te pajisjeve te ndryshme me duroalumin, me lende plastike, metalike dhe druri. Kerkim, shfiytezim, nxjerrje, perpunim, tregtim, import dhe export te mineraleve te ndryshme si, krom, baker, kuarc, qymyr, etj si dhe te nenprodukteve te tyre. Import, export, tregtim, magazinim dhe perdorim te lendeve te ndryshme plasese per qellime civile. Shitblerje pasurish te paluajteshme. Dhenie konsulence ne fushen e shitblerjes se pasurive te paluajteshme, si dhe ne te gjitha fushat objekt te veprimtarise se shoqerise. Veprimtari ne fushen e investimit ne krijimin dhe zhvillimin e pasurive te luajteshme si dhe investime ne cdo fushe dhe ne cdo lloj. Ne fushen e ndertimit; A. Ne projektim; Kat. 1/e - planvendosje objektesh te vacanta. Kat. 3/a - projektim i strukturave te zakonshme Iprej murature tulle, guri, betoni,b/armeje dhe matalike. Kat 6 - a,c. Kat. 7/a - projektim vepra arti te vogla B. Ne zbatim; Kat. 1 - punime dheu, sistemime, tarracime terrenesh. Kat. 2 - a,c. Kat. 3 - ndertime civile dhe ekonomike. Kat. 4/a - ndertim rruge kat. V,IV. b - ndertim rruge kat. m,II,I. c - veshje me asfaltbeton te rrugove (ndertim mbishtrese) si dhe sistmim dhe asfaltim sheshe. Kat. 5/a - ndertime hekurudhore. b - punime speciale te shinave dhe binareve. Kat. 6 - a,b - ndertim vepra arti rrugore dhe hekurudhore. Kat. 8/a - ndertim diga, galeri, tunele, dmada etj. Kat. 9/a- sillosa, kulla, kulla uji, ejt, prej b/armeje. b sillosa, kulla, kulla uji,metalike. c - themele te vecanta. Kat. 10/a- rikonstruksione godinash civile dhe ekonomike, veshje fasadash. Kat. 11 - punime karpantjerie. Me qellim arritjen e objektit te saj, shoqeria me vendim te organit administrativ, mund te zoteroje ne menyre te drejtperdrejte apo te terthorte pjesemarrje ne shoqeri apo ndermarrje te tjera, shqiptare apo te huaja, te cilat kane objekt te njejte, te ngjashem apo ndihmes me te. Pjesemarrja ne shoqeri qe per llojin e tyre nuk ofrojne pergjegjesi te kufizuar, miratohet paraprakisht nga asambleja e ortakeve
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bujar Haxhiaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Bujar Haxhiaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
UK - H INVEST
UK - H INVEST
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!