Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
PROFIMPEX
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51420024P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e Import – Eksportit. Konsulence ne fushen e biznesit, turizimit. Veprimtari ne fushen e turizimit me anije dhe ujor ne pergjithesi. Dhenie - marrje me qira tregtimin e mjeteve te lundrimit qe sherbejne ne fushen e turizmit. Ne fushen e dhenies me qira te pasurive te luajtshme e te paluajtshme ne pegjithesi, administrimi i tyre. Agjenci imobiliare. Organizim te grupeve dhe individeve nga vende te ndryshme per turizem ne Shqiperi. Tregtimi i pajisjeve dhe mjeteve qe sherbejne ne fushen e turizimit ujor, turizmit sportiv dhe ne pergjithesi. Koordinim te bizneseve ne Shqiperi me partnere te vendeve te tjera
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sandor Dr. Koczkas 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Sandor Dr. Koczkas
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PROFIMPEX
PROFIMPEX
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!