Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
HOSTEDO
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51420026I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ndermjetesime ne shit-blerje online te mallrave dhe te sherbimeve te ndryshme, shit-blerje website-sh dhe domain-esh. rezervim domain-esh dhe website-sh, shit-blerje mallrash dhe sherbimesh per sigurine elektronike (online), asistence teknike online ne lidhje me pajisje elektrike dhe elektronike. - Import - eksport, tregtim i artikujve te ndryshem te te gjitha llojeve, me shumice dhe pakice. -Tregtim artikuj te ndryshem industrial. -Tregtim artikuj shkollore dhe kancelari. - Tregtim artikuj te ndryshem ushqimore. - Tregtim pajisjesh elektro-shtepiake, elektronike, elektrike, kompjuterike, higjeno -sanitare dhe hidraulike, prodhime qeramike, artizanati, pajisje zyrash etj. - Transport mallrash te te gjitha llojeve brenda dhe jashte vendit.- Transport personash brenda dhe jashte vendit. - Tregtimin dhe prodhimin e materialeve te ndertimit e lendeve te para, mermer etj brenda dhe jashte vendit. - Punime duralumini e tregtimin e tyre. - Tregtim prodhimesh te ndryshme druri, mobilje, orendi, dyer, dritare etj.- Restaurimin e rikonstruksionin e objekteve te amortizuara. - Ne fushen imobiliare asistence teknike dhe shitje te pasurive te paluajtshme, dhenie me qera, dhenie ne huaperdorje etj dhe cdo gje qe njihet ne kete fushe. - Tregtim automjetesh te cdo lloji, marke e tonazhi, si dhe pjese kembimi per to. - Tregtim karburantesh te ndryshme me pakice, vajra lubrifikante, lende djegese te cdo lloji e tipi. - Hapje dhe shfrytezim hotele, motele, bare, restorante, diskoteka, qendra pushimi e curative. - Ndertime civile e industriale, turistike, bujqesore, ujesjellesa, rruge, ura, mure mbajtese dhe pritese, kanalizime, diga, galeri, hekurudha, taracime, pyllezime, sistemime, restaurime te te gjitha llojeve. Pajisja me instalimet perkatese te cdo lloji ndertimi, si dhe te gjitha llojet e tjera te ndertimeve sipas licencave perkatese si dhe te shtesave qe behen mbi to. - Kryerja e operacioneve ekonomike e juridike. industriale, prodhuese, tregtare qe lidhen drejtperdrejt ose terthorazi me objektin e veprimtarise se shoqerise, brenda kuadrit te dispozitave ligjore per realizimin e cdo biznesi te pershtatshem ne arritjen e qeilimit te shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Andi Shabani 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Andi Shabani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HOSTEDO
HOSTEDO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!