Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
AUTOCHTHONOUS ESCARGOT ALBANIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51420029J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Bujqesor, blegtoral, ne kultivimin, grumbullimin, perpunimin dhe tregetimin e produkteve me natyre bimore dhe shtazore, tregetimin e imputeve dhe mjeteve ndihmese ne zhvillimin e aktivitetit bujqesor dhe blegtoral, nefushen e ndertimit te objekteve civile, bujqesore dhe blegtorale, ne fushen e konsulences ne bujqesi dhe blegtori, shitblerje, marrje e dhenie me qera pasurish te patundshme dhe cdo lloj aktiviteti tregetar dhe veprimtarie tjeter te ligjshme ne respekt te kuadrit ligjor mbi shoqerite tregtare.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ilir Paluka 100
Sektori ekonomik: bujqesi; prodhime ferme; pemtari; vreshtari
Administratorė: Ilir Paluka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AUTOCHTHONOUS ESCARGOT ALBANIA
AUTOCHTHONOUS ESCARGOT ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!