Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
AZ TECH
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51420501H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import eksport pajisje elektronike , elektrike dhe artikujte tjere te ndryshem , Tregti me shumice dhe pakice te pajisjeve elektronike dhe te artikujve te tjere .Riparime elektronike . import eksport te kamerave dhe pajisjeve te tjere te sigurise instalimin dhe riparimin e tyre. Import eksport te mobilerise dhe tregtimin e tyre me shumice dhe pakice
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Armand Zela 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Armand Zela
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AZ TECH
AZ TECH
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!