Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
WINWORD CONSULTING
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51423018J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 14,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Prodhimin dhe organizimin e udhetimeve dhe qendrimeve, edhe ne formen on line. Ndermjetesimin e udhetimeve dhe qendrimeve, tw prodhuara nga subjekte te tjera, me ose pa shitje te drejtperdrejte per publikun, dhe ne vecanti veprimtarine e prenotimit dhe shitjes se strukturave pritese dhe te sherbimeve te restoranteve, prenotimin dhe shitjen e biletave te udhetimit dhe sherbimet e lidhura me to, informacionin, pritjen dhe asistencen e klienteve dhe cdo forme te veprimtarise te lidhur me to. Ndermjetesimin dhe organizimin per shitjen on line te biletave per muze. Shoqeria mund te kryeje gjithashtu veprimtari te sherbimeve te lidhura me sektorin e veprimtarise si: kerkime tregu, promocion dhe marketing, menaxhimin e faqeve web per llogari te te treteve. Gjithshtu shoqeria, me autorizim paraprak dhe ne perputhje me normat ligjore, mund te organizoje dhe menaxhoje veprimtari kulturore, konferenca, seminare dhe kurse trajnimi. Eskluzivisht per permbushjen e objektit te shoqerise te siperpermendur dhe ne menyre dytesore ndaj tij, shoqeria mund te kryeje operacione tregtare, industriale, mobiliare e imobiliare, te gjykuara te nevojshme dhe te dobishme nga organi administrativ; gjithmone per kete qellim shoqeria mund te marre, ne menyre te drejtperdrejte ose jo, interesa dhe pjesemarrje ne shoqeri ose ndermarrje te tjera me objekt analog ose te ngjashem ose te lidhur me te vetin dhe mund te jape hua hipotekore, dorezani dhe hipoteka. Me vendim te Asamblese se zakonshme shoqeria mund te jape dorezani dhe garnaci reale per detyrime te shoqerive te kontrolluara ose te lidhura
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Alessandro Caprioglio 100
Sektori ekonomik: hoteleri-turizem
Administratorė: Ervin Gogo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
WINWORD CONSULTING
WINWORD CONSULTING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!