Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
SOLARON
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51423019R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Sigurimin dhe ofrimin e shėrbimeve tė konsulencės inxhinierike elektrike me specifikė teknologjinė fotovoltaike (FV), duke pėrfshirė por pa u limituar nė: zhvillimin e Propozimeve Teknike dhe Studimeve tė Fizibiliteti, projektimin, hartimin e projekteve elektrike fotovoltaike, vizatimeve inxhinierike dhe specifikimeve teknike pėr impiante (ose centrale, ferma) FV, pėr impiante kogjeneruese qė pėrfshijnė teknologjinė fotovoltaike, pėr sisteme FV Rrjet -lidhur, Jashtė-rrjetit dhe ato Hibride nė objekte rezidenciale, tregėtare, institucione, terren dhe nė ēdo objekt tjetėr pėr tė cilin do tė arrihet dokordėsia. Sigurimin e hėrbimeve tė implementimit, ndėrtimit, kolaudimit, riparimit dhe mirėmbajtjes sė impianteve (ose centraleve, fermave) FV, tė impianteve kogjeneruese qė pėrmbajnė teknologjinė fotovoltaike dhe, tė ēdo sistemi ose pajisjeje tjetėr qė pėrmban teknologjinė fotovoltaike. Ofrimin e shėrbimeve tė optimizimit tė sistemeve FV, tė projektimit dhe implementimit tė zgjerimit tė sistemeve FV ekzistuese, tė integrimit tė sistemeve qė pėrmbajnė teknologjinė fotovoltaike, tė monitorimit tė sistemeve FV. Kryerjen e punimeve civile nė funksion tė ndėrtimit tė sistemeve FV tė sipėrpėrmendura. Kryerjen e testimeve, shėrbimeve tė matjeve tė natyrės elektrike dhe matjeve meteorologjike nė funksion tė projektimit dhe monitorimit tė sistemeve FV. Ofrimin e shėrbimeve tė menaxhimit tė ēdo projekti qė pėrfshin teknologjinė fotovoltaike. Import-eksport dhe tregtim tė pajisjeve, makinerive, materjaleve ose sistemeve tė prodhimit dhe konservimit tė energjise elektrike nga teknologjia e fotovoltaikėve dhe teknologjia e pajisjeve qė i shėrbejnė asaj, pėrfshirė por pa u limituar nė: pajisje elektrike, elektronike ose elektromekanike qė pėrmbajnė teknologji fotovoltaike, module fotovoltaike, invertera fuqie (invertera diellorė), kontrollorė karikimi, pajisje montimi tė sistemeve FV pėrfshirė sistemet ndjekės, bateri, kabėll, pajisje mbrojtėse, aksesorė, elektropompa fotovoltaike, matėsa dhe sisteme tė monitorimit nė distancė ose grumbullimit tė tė dhėnave nga sistemevet FV, pėrfshirė edhe software. Import-eksport dhe tregtim tė pajisjeve, makinerive dhe materialeve tė natyrės elektrike tė gjelbėr ose tė rinovueshme, ose tė njė efiēence tė lartė. Gjithashtu Objekt i kėsaj Shoqėrie do tė jetė dhe ēdo veprimtari tjetėr ligjore tregėtare lidhur me sa mė sipėr e mė gjerė; konform legjislacionit nė fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Joli Delimeta 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Joli Delimeta
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SOLARON
SOLARON
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!