Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
BALLAURI
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51423026A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Konsulence juridike, perfaqesim ligjor dhe avokator, ndermjetesimin dhe hartimin e dokumentacionit ligjor te te gjitha fushave te lejuara per ushtrimin e profesionit te avokatit
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Josi Ballauri 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Josi Ballauri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BALLAURI
BALLAURI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!