Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
TUN IMEX
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51423038A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Eksport-import, tregtim te artikujve te konsumit te gjere, artikujve industriale, ushqimore, lende te para, makineri e paisje, pjese nderrimi, etj. Veprimtari ne fushen e transportit te mallrave dhe pasagjereve per vete dhe per te tretet. Zbulim dhe shfrytezim, te mineraleve te grupit 1,2,3, mbi toke dhe nentoke. Shfrytezim e mbareshtrim te pyjeve, kullotave e livadheve. Shfrytezim, perpunim e tregtim te lendes drusore. Veprimtari ne fushen e projektimit, ndertimit. Ndertime te banesave private, publike, ndertim rruge, ujesjellesa, kanalzime etj. Veprimtari ne fushen e turrizmit. Sipermarrje te ndertimit dhe zhvillimit te turizmit malor dhe dimeror. Sipermarrje prodhim, perpunim dhe shitje te prodhimeve bujqesore, blegtorale, peshkut, ujit mineral, pije te ndryshme freskuese dhe alkoolike. Agjensi informacioni, konsulence e sherbime te ngjashme me te.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Abubekir Tunēdemir 60
Arif Ēiēo 40
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Abubekir Tunēdemir
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TUN IMEX
TUN IMEX
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!