Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
SON Engineering & Construction
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51424014F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Projektim ndertesash civile dhe indystriale, projektim urban. Import-Eksport etj.Mbikqyrje dhe kolaudim punimesh zbatimi. Punime zbatimi ne ndertim, punime te pergjithshme ndertimi dhe punime speciale ndertimi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Erind Bejleri 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Erind Bejleri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SON Engineering & Construction
SON Engineering & Construction
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!