Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
BRIDGE MULTIMEDIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51424017G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet ne fushen e multimedias dhe komunikimit masiv, elektronik, digital, print audio/video.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Anteo Angjeli 100
Sektori ekonomik: media-TV-kinema-gazeta-revista-industri muzikore
Administratorė: Anteo Angjeli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BRIDGE MULTIMEDIA
BRIDGE MULTIMEDIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!