Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
SECURITY CONSULTING SERVICES
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51424019A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Konsulence ligjore metodike praktike dhe trajnime ne fushen e sherbimeve te ruajtjes dhe sigurise fizike te objekteve publike dhe private, personave vendas ose te huaj. Shoqeria gjithashtu mund te bashkepunoje me shoqeri te tjera me objekt te njejte ose te ndryshem. Cdo lloj tjeter aktiviteti i lejuar dhe i njohur nga legjislacioni i RSH.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Dritan Demiraj 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Dritan Demiraj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SECURITY CONSULTING SERVICES
SECURITY CONSULTING SERVICES
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!