Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ENNENNE & I
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51424020D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport i materialeve dhe aksesoreve per prodhim te kemishave, pantallonave dhe veshmbathjeve te tjera.Prodhim i veshmbathjeve te ēdo lloji.Import-eksport dhe tregetimi me shumice dhe pakice te artikujve veshmbathje si brenda Shqiperise ashtu dhe jashte vendit.Realizimi i kontratave , mareveshjeve, ortakerive, shoqerive te perbashketa apo i formave te tjera te lejuara nga legjislacioni shqiptare me persona fizik dhe juridik shqiptare dhe te huaj per te realizuar operacione industriale tregtare dhe veprimtari te ndryshme qe jane te nevojshme dhe ne interes te shoqerise.Shoqeria mund te kryeje ēdo lloj veprimesh dhe operacionesh te nevojshem per mbarvajtjen e qellimeve te shoqerise perfshire ekzekutimin e dhenies se garancise, hipoteka dhe ēfaredolloj garancie personale dhe reale te te treteve perfshire institucione bankare dhe financiare, krijimin e financimeve te perbashketa pasive dhe me garanci reale , marrjen ne pergjegjesi direkte apo indirekte te pjesmarrjeve ne shoqeri te tjera kapitale duke patur nje objekt analog me qellim kompletimi. Fasion, Aktivitet i perpunimit aktiv ne sektorin e veshmbathjeve.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Pasquale Campana 50
Emanuele Miracapillo 50
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Pasquale Campana
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ENNENNE & I
ENNENNE & I
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!