Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
K-GT
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51424021L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Sherbime konsulence.Projektim, tregti me shumice dhe pakice , montim, mirembajtje dhe servisimi i sistemeve te sigurise, komunikacioneve dhe automatizimit, sistemeve elektronike dhe kompjuterike, veprimtari inovacioni dhe kerkimore-shkencore, transaksione me prone intelektuale, kerkime dhe konsultime ekonomike, teknike dhe teknollogjike, studime te tregut(marketing) mbikqyrje teknike, trajnim, sherbime informacioni dhe reklame, perfaqesi dhe ndermjetesi tregtare, blerje artikujsh dhe sendesh te tjera me qellim rishitje ne pamjen e tyre fillestare, te ripunuar ose te perpunuar, veprimtrari e ekonomise se jashtme, veprimtari transporti, logjistike si dhe ēdo veprimtari tjeter qe nuk eshte ne kundershtim me rendin juridik ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Vetmir Sinani 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Vetmir Sinani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
K-GT
K-GT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!