Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
DRINI PROJECT PARTNER
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51424033L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Supervizim projektesh, projektime ne infrastrukture, projektim dhe zbaitm ne ndetrtim, pjesemarrje ne tendera publik dhe privat, investitor ne projekte ndryshme, projektime ne agrobiznes dhe pyje, ēertifikim ne agrobiznes.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Max Xhevit Kryeziu 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Ardjan Dine
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DRINI PROJECT PARTNER
DRINI PROJECT PARTNER
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!