Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ALMEG SHOES
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51424503U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Prodhim dhe tregtim tė kėpucėve tė pėrfunduara ose tė pjesėve tė tyre, ēanta, rripa dhe ēdo artikulli prej lėkure e aksesorėve tė tyre. Import, eksport i tyre. Aktivitet nė fushėn e regjimit tė pėrpunimit aktiv (fason). Me qėllim tė arritjes sė objektit tė lartpėrmendur, shoqėria mund tė blejė interesa, aksione, pjesėmarrje tė kapitalit, nė shoqėri tė tjera, konsorciume ose kompani tė cilat kanė objekte tė ngjashme apo analoge me tė vetin dhe tė kryejė tė gjitha veprimet komerciale, industriale, financiare. Nė veēanti, shoqėria, mund tė marrė nė pronėsi, uzufrukt ose qera, kompani ose degė kompanish qė operojnė nė fushėn e njė ose mė shumė prej veprimtarive tė mėsipėrme. Gjithmonė, pėr tė vetmin qėllim tė arritjes sė objektit tė lartpėrmendur, shoqėria mundet gjithashtu tė japė garanci, garanci mbi kreditė dhe depozitat, tė lerė peng tė mira dhe vlera tė tundshme, tė vendosė garanci hipotekore mbi tė mirat e patundshme dhe tė tundshme tė regjistruara dhe tė vendosė nė pėrgjithėsi ēdo garanci tė mundshme reale dhe personale. Tė njėjtat garanci mund tė vihen dhe nė interes tė subjekteve tė lidhura me tė nga raporte ekonomike ose pjesėmarrj
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Flamur Topi 34
Ylli Hysaj 33
Emiljan Dajzmaili 33
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Flamur Topi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALMEG SHOES
ALMEG SHOES
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!