Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
TOOL FACTORY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51425004D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Import-Eksport. Tregtim me shumice pajisje ndertimore profesionale e vegla pune Tregtim me shumice dhe pakice te artikujve elektrike dhe elektronike. Tregtim me shumice dhe pakice te artikujve te ndryshem industrial.Shoqeria mund te ushtroje gjithashtu edhe aktivitete te tjera ndihmese ne perputhje me legjislacionin ne fuqi te konsideruara me perfitim dhe te dobishme per arritjen e objektivave te saj kryesore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Florent Bajrami 40
Besim Ēallaku 10
Idriz Shabani 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Florent Bajrami
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TOOL FACTORY
TOOL FACTORY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!