Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
TROJA-SE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51425005L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import dhe eksport me pakice dhe shumice te mallrave ushqimore, industriale, bujqesore e blegtorale, minerare dhe te ndertimit. Tregtim me pakice karburantesh dhe te vajrave lubrifikant te te gjitha llojeve. Transport nderkombetar dhe kombetar te mallrave te ndryshem.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Selami Bejta 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Selami Bejta
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TROJA-SE
TROJA-SE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!