Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
K&G Consult
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51425020I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Ofrimi i sherbimeve te kontrollit financiar, keshillim strategjik , menaxhim i risqeve te informacionit, sherbime te kontrollit te menaxhimit, asistence kontabile, regjistrim te dhenash kontabel, pergatitje bilancesh, konsulence ne fushen fiskale, sherbime te konsulences financiare, rekuperim i kompanive ne veshtiresi, investigim detyrimesh dhe te drejtash ne situata problemesh midis paleve, sherbime per transaksione te blerjes dhe shitjes se kapitaleve, plane biznesi, konsulence manaxheriale dhe organizative, rekrutim dhe trainim professional si dhe sherbime te lidhura me to. Shoqeria mund te kryeje te gjitha aktivitetet qe do te konsiderohen te nevojshme per permbushjen e objektit te saj; Shoqeria mund te kete pjesemarrje ne Shoqeri te tjera me objekt te ngjashem. Gjithashtu, shoqeria mund te kryeje cdo aktivitet tjeter bisnesi i cili nuk eshte i ndaluar nga ligji i zbatueshem.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Enkelejda Kodra 50
Gentjan Taga 50
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Enkelejda Kodra
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
K&G Consult
K&G Consult
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!