Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
RE. AL.CALL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51425021Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Sherbime te sondazheve, call center, perpunimit te te dhenave statistikore te realizuara nga sondazhet dhe cdo aktivitet te ngjashem. Asistence telefonike ndaj bleresve te produkteve te ndryshme. Aktivitet ne fushen e sherbimeve imobiliare dhe mobiliare. Pjesmarrje ne tendera te ndryshme publike apo private per ofrimin e sherbimeve dhe aktiviteteve te ndryshme qe ofron shoqeria. Bashkepunim, bashkim, shitje dhe blerje te kuotave apo aksioneve ne shoqeri te tjera qe ushtrojne aktivitet te ngjashem me shoqerine. Sherbime te ndermjetesimit per lidhjen dhe permbushjen e kontratave te ndryshme ndermjet operatoreve lokale dhe atyre te huaj. Sherbime te merketingut dhe te reklames ne sherbim te shitjeve te produkteve te ndryshme. Import - eksport dhe tregetim me shumice dhe pakice te lendeve dhe materialeve te ndertimit, lendeve te para, prodhimeve gjysem te gatshme dhe te gatshme metalike, hidraulike, higjeno - sanitare si dhe cdo lloj pajisje e materiali qe perdoret ne ndertim dhe prodhim te tyre. Sherbime ne fushen publike, sherbime te ndryshme komunale publike, riparim objektesh publike dhe sherbime menaxhimi te tjera ne fushn e sherbimeve publike. Tregtimi me shumice dhe pakice i mallrave qe nevojiten per sherbimet komunale publike te dimensioneve te ndryshme e te shumellojshme. Investime ne fusha te ndryshme.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Armand Ēarēani 50
Albens Pumo 5
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Armand Ēarēani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
RE. AL.CALL
RE. AL.CALL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!