Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
AL-SUISSE Energie Technolgie
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51425027S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Prodhim dhe shitje te energjise elektrike.Perpunim te metaleve , percaktimin dhe projektimin e te gjitha llpojeve te makinave me fluid, projektimin , prodhimin dhe rimontimin kapital te te gjitha llojeve te hidroturbinave , hidrocentraleve , termoturbinave dhe termocentraleve.Riprodhimi dhe riparimi i pjeseve mekanike te agregateve elektromekanike si gjeneratore , elektromotor.Riparimi dhe prodhimi i hidropompave si hidrovoreve, pompe centrifugale industriale dhe ushqimore. Projektim dhe prodhim per maakineri te ndryshme te industrise mekanike .Prodhim kaldajash te prodhimit me avull, per industrine dhe termoturbinat. Ndertimi8 i mjeteve te lundrimit dhe rimontimi kapital i agregateve elektromekanike qe disponojne keto mjete .Prodhim pajisjesh dhe makineri per industrine e minierave .Projektim dhe prodhim i konstruksioneve ndertimore metalike dhe i urave ne konstruksion metalik. Projektim dhe ndertim i konstruksioneve metalike per ndertim serash per frutikulture e bujqesi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Engjellushe Baroni 34
Guido Bruno Zanol 33
Bujar Gega 33
Sektori ekonomik: prodhim energji; gaz
Administratorė: Engjellushe Baroni
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AL-SUISSE Energie Technolgie
AL-SUISSE Energie Technolgie
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!