Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
RO-ME GROUP
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51425503C-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import eksport, tregti me shumice dhe pakice te materialeve te hekurit dhe inoksit , sherbime saldimi , montimi filetimi dhe pastrime produktesh hekuri. Perpunimi i materialeve te hekurit dhe inoksit , etj
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Aldo Tola
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
RO-ME GROUP
RO-ME GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!