Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
PANDA DENTAL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51426007J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Te gjitha llojet e sherbimit te shendetit oral si: klinike dentare, laborator dentar, cabinet radiologjik, Aktivitet import dhe eksporti te cdo lloj produkti, materiali apo paisje me shumice dhe pakice qe jane ne sherbim te shendetit oral, apo shendetit ne pergjithesi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Burbuqe Panda 100
Sektori ekonomik: sherbime spitalore
Administratorė: Burbuqe Panda
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PANDA DENTAL
PANDA DENTAL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!