Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
Dorina Mele CO
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51426010G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport e tregtim me shumice e pakice te medikamenteve e pajisjeve stomatologjike, si dhe mallra e pajisje te tjera te ndryshme
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Dorina Mele 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Dorina Mele
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Dorina Mele CO
Dorina Mele CO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!