Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
DEUTSCHE ENGINEERING
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51427004N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Planifikimi, ndertimi dhe funksionimi i impianteve te trajtimit t£ ujerave te zeza. 2. Planifikimi, ndertimi dhe operimi i landfille-ve. 3. Planifikimi, ndertimi dhe funksionimi i impianteve prodhuese energjie. 4. Ofrimi i sherbimeve inxhinierike per teknologjine dhe prodhimi i energjise elektrike. 5. Importi pajisjeve teknike ne fushen e teknologjise , aktivitetet mbi landfill-et dhe prodhimin e energjise elektrike. 6. Keshillimin palet e treta ne fushat e permendura, krijimin e studimeve te fizibilitetit dhe planeve te biznesit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Michael Habig 50
Corina Brigitta Isenbarth 50
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Michael Habig, Corina Brigitta Isenbarth
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DEUTSCHE ENGINEERING
DEUTSCHE ENGINEERING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!