Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
EPJ COMPANY 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51427006G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Hapja e linjave te rrobaqepsise, aktivitet ne fushen e regjimit te perpunimit aktiv-Fason. Prodhim dhe tregtim me pakice dhe shumice per vete dhe per te trete veshjesh te realizuara me cdo lloj materiali dhe ne vecanti veshje per burra, gra, femije, pantallona, funde, xhupa, xhaketa, kemisha, bluza, T-shirt, te brendshme,komplete sportive, etj si dhe aksesore per veshjet si kapele, berreta , doreza, rripa, shalle, kravata, tekstile, te pambukta, poliestre, te leshta e te te gjitha llojeve. Import-Eksport i tyre.Import- Eksport te copave e veshjesh te gatshme te gjitha llojeve.Tregtim me shumice e pakice si dhe riparimi i makinerive te qepjes per perdorim shtepiak dhe industrial, Import-Eksport i tyre.Import-Eksport, tregtim te artikujve te ndryshem te ēdo tipi, me shumice dhe me pakice.Import-Eksport te artikujve te ndryshem ushqimore, pijeve te ndryshme, vererave etj.Transoprt mallrash dhe pasagjeresh brenda dhe jashte vendit.Prodhimi dhe perpunimi i lekures, prodhim e tregtim i kepuceve te perfunduara ose te pjeseve te tyre, canta, rripa, dhe aksesoreve te lekures, Import-Eksport i tyre. Aktivitet ne sektorin e turizmit, Agjensi turistike etj. Me qėllim tė arritjes sė objektit tė lartpėrmendur, shoqeria mund tė blejė interesa, aksione, pjesėmarrje tė kapitalit, nė shoqeri tė tjera, konsorciume ose kompani te cilat kane objekte te ngjashem apo analoge me te vetin dhe te kryeje te gjitha veprimet komerciale, industriale, financiare. Ne vecanti, shoqeria, mund te marre ne pronesi, uzufrukt ose qera, kompani ose dege kompanish qe operojne ne fushen e nje ose me shume prej veprimtarive te mesiperme. Gjithmone, pėr tė vetmin qėllim tė arritjes sė objektit tė lartpėrmendur, shoqeria mundet gjithashtu te jape garanci, garanci mbi kreditė dhe depozitat, le lere peng te mira dhe vlera te tundshme, te vendose garanci hipotekore mbi te mirat e patundshme dhe te tundshme te regjistruara, dhe te vendose ne pergjithesi cdo garanci te mundshme reale dhe personale. Te njejtat garanci mund te vihen dhe ne interes te subjekteve te lidhura me te nga raporte ekonomike ose pjesmarrje, me perjashtim te te tjereve.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Eduard Ndreaj 10
G.P. INDUSTRY S.R.L 90
Sektori ekonomik: fason
Administratorė: Gioacchino Bardaro
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EPJ COMPANY 2015
EPJ COMPANY 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!