Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
DEUTSCHE ZERTIFIZIERUNG
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51427013M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: . Themeluese dhe aksionere ne Partneritetet Publike Private. 2. Menaxhimi i Partneriteteve Publike Private. 3. Zbatimi i certifikatave ISO ne fushen e arsimit, trajnime te avancuara dhe ekonomia rurale duke perfshire kultivimin , korrjen , perpunimin , paketimin, shitjen dhe eksportin. 4. Renovimin , planifikimin , ndSrtimin dhe funksionimin e laboratoreve per te mbeshtetur certifikatat ISO pgr kompanine dhe per palet e treta dhe te gjitha nevojat e ekonomise rurale. 5. Edukimi dhe trajnimi i avancuar i teknikeve , teknikeve laboratorike dhe stafit. 6. Edukimi dhe trajnimi i avancuar i specialisteve te bimeve. 7. Zhvillimi, implementimi dhe monitorimi i sistemeve te menaxhimit te cilesise 8. Planifikimi, ndertimi dhe funksionimi i paketimit dhe qendrave logjistike. 9. Ofrimi i sherbimeve inxhinierike per teknologjing e nevojshme per fushat e permendura ketu. 10. Importi i pajisjeve teknike ne fushen e teknologjise se permendur ketu. 11. Keshillimin e palevet e treta ne fushat e permendura, krijimin e studimeve te fizibilitetit dhe planeve te biznesit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bertila Kola 1
ACRE A Clean Refreshed Earth GmbH&Co.KG 99
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Michael Habig
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DEUTSCHE ZERTIFIZIERUNG
DEUTSCHE ZERTIFIZIERUNG
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!