Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
DEUTSCHE ENERGIE HOLDING
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51427014U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: . Themeluese dhe aksionere ne Partneritetet Publike Private. 2. Menaxhimi i Partneriteteve Publike Private. 3. Planifikimin, ndertimin, operimin , menaxhimin dhe financimin e furnizimit te decentralizuar te energjise per vete ose per te tretet. 4. Planifikimin, ndertimin, operimin , menaxhimin dhe financimin e sistemeve te ngrohjes qendrore per vete ose per te tretet. 5. Prodhimi i energjise duke perdorur energjine e gjelber si uje, te lashtat e energjise , burimet termike , bimeve gjeotermale , e eres, biogazit dhe fotovoltaike, per vete ose per te tretet. 6. Ofrimi i sherbimeve inxhinierike per teknologjine e nevojshme per fushat e permendura ketu. 7. Importimi dhe prodhimi i pajisjeve teknike ne fushen e teknologjise se permendur ketu duke perfshire co- gjeneratoret dhe teknologji te tjera per te prodhuar energji. 8. Keshillimin e palet e treta ne fushat e permendura, krijimin e studimeve te fizibilitetit dhe planeve te biznesit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bertila Kola 1
ACRE A Clean Refreshed Earth GmbH&Co.KG 99
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Michael Habig
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DEUTSCHE ENERGIE HOLDING
DEUTSCHE ENERGIE HOLDING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!