Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
DEUTSCHE NUTRITION HOLDING
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51427016N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Dhenia me qira e tokes bujqesore Kultivimi bimor, bime medicinale dhe ereza Korrjen , shitjen dhe eksportin e bimeve , bime medicinale dhe ereza Planifikimi, ndertimi dhe funksionimi i paketimit dhe qendrave logjistike Ofrimi i sherbimeve inxhinierike per teknologjine e nevqjshme per fushat e permendura ketu. Importi i pajisjeve teknike ne fushen e teknologjise se permendur ketu
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bertila Kola 1
ACRE A Clean Refreshed Earth GmbH&Co.KG 99
Sektori ekonomik: bujqesi; prodhime ferme; pemtari; vreshtari
Administratorė: Michael Habig
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DEUTSCHE NUTRITION HOLDING
DEUTSCHE NUTRITION HOLDING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!