Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
DEUTSCHE AGRAR HOLDING
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51427017V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Themelues dhe aksioner ne Partneritetet Publike Private 2. Menaxhimi i Partneriteteve Publike Private 3. Qeramarrje dhe funksionimi ne zona bujqesore 4. Kultivimi, vjelja dhe shitja e energjise' 5. Planifikimin , operimin, menaxhimin dhe financimin e shoqatave te prodhuesve. 6. Planifikimin, ndertimin, operimin , menaxhimin dhe financimin e tregjeve me shumice. 7. Planifikimin, ndertimin, operimin , menaxhimin dhe financimin e depove frigoriferike. 8. Planifikimin, ndertimin, operimin , menaxhimin dhe financimin e sistemeve logjistike. 9. Planifikimin, ndertimin, operimin , menaxhimin dhe financimin e paketimit dhe te qendrave logjistike. 10. Ofrimi i shgrbimeve inxhinierike per teknologjine e nevojshme per fushat e permendura ketu. 11. Importi i pajisjeve teknike ne fushen e teknologjise se permendur ketu duke perfshire co- gjeneratorgt dhe teknologji te tjera per te prodhuar energji. 12. Keshillimin palet e treta ne fushat e permendura, krijimin e studimeve te fizibilitetit dhe planeve te biznesit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bertila Kola 1
ACRE A Clean Refreshed Earth GmbH&Co.KG 99
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Michael Habig
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DEUTSCHE AGRAR HOLDING
DEUTSCHE AGRAR HOLDING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!