Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
DADU
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51502002N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Sherbime restoranti, linje retorantesh, linje sherbimi ushqimi te shpejte. Sherbim Hotelerie, Kafe -Bar, Supermarkete, Minimarkete, Tregtim me shumice te produkteve ushqimore, industriale. Te operoje ne fushen e ndertimit, transportit brenda dhe jashte vendit, tregtimit shumice pakice import-export mallra te ndryshme. Agjensi Udhetimi, Agjensi informacioni, turistik e sherbime te ngjashme me to. Agjensi Imobiliare, Autoshkolle si dhe gdo aktivitet tjeter te lejuar nga legjislacioni ne fuqi. Tregtim me pakice te benzines, naftes, gazit, lubrifikanteve dhe te gjithe produkteve dhe nenprodukteve te tyre. Servis automjetesh dhe tregtim i pjeseve te automjeteve me shumice dhe me pakice.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
GLOBAL FAST FOOD LIMITED 100
Sektori ekonomik: bar-restorant, catering
Administratorė: Revaz Saakadze, Ioseb Mgeladze
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DADU
DADU
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!