Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
PASHAI-ALB
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51502017O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet ne fushen e import-eksportit dhe tregtimit te nargjileve, aksesoreve te nargjileve, qymyrit te perdorur per te operuar nargjile, lendeve bujqesore qe perdoren ne to si dhe produkteve te tjera te lidhura me to.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Redi Gina 50
Anold Dibra 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Redi Gina
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PASHAI-ALB
PASHAI-ALB
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!