Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
OSTROVICA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51502034E-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Punime ndertimore te infrastruktures se ulet dhe te larte. Si kanale te te gjitha llojeve, rruge, sheshe, pallate, impiante te ndryshme, objekte banimi dhe publike etj. Tregti te ndyshme mallrash per import-eksport. Gjithashtu shoqeria ka si objekt veprimtarie : shkembimin, blerjen, shitjen, dhenien me qira, menaxhimin, administrimin e pasurive te paluajtshme te veta, te te treteve ose te dhena me qera financiare, si civile, tregtare ashtu dhe industriale, edhe te mobiluara, lidhja e kontratave te sipermarrjes si dhe zhvillimi i te gjitha aktiviteteve te lidhura direkt ose indirekt me aktivitetin e ndertimit dhe ate qe ka lidhje me pasurite e paluajtshme ne pergjithesi, perfshire aktivitetin e ndermjetesimit ne lidhje me pasurite e paluajtshme. Shoqeria mund te kryeje cdo operacion tregtar, import - eksport te mallrave industriale, tregtim pjese kembimi per automjete dhe per mjete te tonazhit te larte, si edhe te bleje dhe te shese ose te marre me qera ndermarrje, dege ndermarrjesh, si dhe te kete interesa ose pjesemarrje ne shoqeri, ente, konsorciume, te themeluara apo ne themelim e siper, qe kane objekt te njejte ose te ngjashem me te vetin apo gjithsesi funsional per arritjen e qellimeve te shoqerise. Shoqeria mund te kryeje cdo aktivitet tjeter te nevojshem apo te dobishem per realizimin e qellimeve te shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Naim Sopaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
OSTROVICA
OSTROVICA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!