Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
PRIUS SOLUTION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51503017T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Infrastrukture IT, projektim, instalime, sherbime dhe mirembajtje te sistemeve kopjuterike, serveri, rrjeti, centraleve te telefonise e kamerave, ofrirnit te zgjidhjeve ndaj problemeve teknike te biznesit, zbatimin e teknologjise se informacionit, programim, krijim produktesh, web-design, sherbime konsulence, trajnime stafi, krijimi i faqeve e-commerce dhe menaxhimi i tyre, ofrim produktesh teknologjike' dhe mirembajtjen e riparimin e tyre, programe te ndryshme online per bizneset, import-eksport, tregtim produktesh elektronike, etj. Marketing, publicitet, spote televizive dhe dokumentare, krijim, dizajn, konsulence, sherbime dhe produkte te teknologjise se informacionit dhe komunikimit, organizim eventesh, import-eksport, prodhim produktesh promocionale etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arben Shkodra 50
Renato Skėnderi 50
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Arben Shkodra
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PRIUS SOLUTION
PRIUS SOLUTION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!