Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
V & CO Architecture Constructions & Eco Energy
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51503025K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Zhvillimi, realizimi dhe administrimi i stabilimenteve industriale si dhe te impianteve per prodhimin e energjise nga burime te rinovueshme - te tilla si dielli, era, burimet ujore, burimet gjeotermike, batice/zbaticat dhe levizjet e dallgeve, nga biomasat dhe biogasi por edhe te impianteve te shnderrimit dhe rikuperimit te produkteve vegjetale dhe/ose te mbeturinave organike ose inorganike. Projektimin dhe ndertimin sipas projektit, zhvillimin, venien ne punedhe mirembajtjen e impianteve per prodhimin e energjise se rinovueshme ne Shqiperi e jashte saj, edhe nepermjet hyrjes ne tendera dhe /ose nentendera nga ente publike dhe/ose private, e nepermjet pjesemarrjes ne gara per dhenien ne koncesion dhe te tjera si keto, prodhimin dhe shperndarjen, tregtimin e /ose shitjen ne ente publike e / ose private te energjise se prodhuar. Studim dhe eksperimentim i burimeve te reja te energjise, sherbime e kerkime, konsulence dhe asistence administrative ne sektoret e permendur me siper ne qdo aktivitet tjeter qe ka te beje me nje perdorim me te mire ne vleresimin e strukturave, burimeve e kompetenca te kryera ne sektoret e mesiperm. Me kete qellim Shoqeria mund te operoje ne Shqiperi ashtu dhe jashte saj. Shoqeria mund te operoje permes shoqerive pjesemarrese, ose te kontrolluara. Shoqeria mund te kryeje ēdo operacion tregtar, ndertimor, imobiliar e bankar (duke futur edhe aktivitetin e ndermjetesimit apo veprimeve financiare) mundet gjithashtu te marre kredi, sidoqofte te garantuara, te jape garanci (duke futur besueshmerine dhe impenjimin) edhe ne favor te te treteve,si dhe te marre persiper pjesemarrjen dhe interesimin ne shoqeri te tjera ose nderrmarrje qe kane te njejtin objekt. Pjesemarrje ne menyre te drejteperdrejte ose te terthorte, ne shoqeri te tjera me objekt aktiviteti analoge, dhenien e garancive reale ose personale ne favor te paleve te treta, per aq kohe sa ato nuk perbejne aktivitetin e saj kryesor dhe nuk bien ne kundershtim me rregullat e percaktuara ne kete statut. Shoqeria ka te drejte te ushtroje cfaredolloj veprimtarie tjeter te lejuar nga Ligji dhe ne perputhje me rregullat e statutit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Andrea Verdho 100
Sektori ekonomik: prodhim energji; gaz
Administratorė: Andrea Verdho
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
V & CO Architecture Constructions & Eco Energy
V & CO Architecture Constructions & Eco Energy
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!