Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
L'Angolo
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51503032Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Restorant Bar-kafe. Import Eksport, katering, tregtim me shumice e pakice te mallrave te ndryshem industriale, elektronike, elektrike, informatike, elektroshtepiake, konfeksione, artikuj te ndryshem mobilerie. Prodhim dhe distribucion i artikujve ushqimore etj. Tregtimin e te gjitha llojeve te mallrave, materialeve, makinerive, automjeteve, pajisjeve industriale e bujqesore. Import eksport dhe tregtim aparaturash te te gjitha lloejve per zyra, pajisje zyrash, e te tjera mjete pune kancelarike. Shoqeria mund te kryeje dhe veprimtari te tjera ndihmese te cilat mbeshtesin arritjen e qellimit te saj kryesor ne perputhje me legjislacionin ne fuqi. Mund te kryeje cdo operacion financiar e tregtar, sherbimi, industrial, me pasuri te luajtshme ose te paluajshtme. Zhvillimin e veprimtarive ne fushen e turizmit, transportit, te udhetareve, pergatitja e guidave, tour operator etj. Veprimtari ne fushen e hotelerise, turizmit, bar- restorant, fast-food, lojera argetuese, Konsulence inxhinjerike, projektim, dizenjim I impjanteve, civile dhe industrial, instalime elektro-mekanike, ndertim godine civile dhe industriale etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Raship Ēelo 100
Sektori ekonomik: bar-restorant, catering
Administratorė: Raship Ēelo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
L'Angolo
L'Angolo
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!