Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
BUILDING SERVICE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51504001P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import export materiale druri, konsulenca ne fushen e ndertimit, Shitje artikuj te ndryshem me shumice e pakice, transport brenda vendit mallrash, Bar-kafe, agjensi turistike, agjensi udhetimi, ndertim per vete e per te trete, konstruksione te te gjitha llojeve, Agjent i transferimit te parave me dhe per llogari te subjektit financiar jo-banke. Shitje me shumice e pakice veshjesh e konfeksione te ndryshme, sherbime te ndryshme ne fushen e telekomunikacionit dhe te informatikes, veprimtari komisionere, tregeti me shumice dhe pakice te lendeve te para dhe mallrave produkt i gatshem ushqimore ne pergjithesi, pije po dhe jo alkoolike, duhan dhe cigare, industriale te te gjitha llojeve, elektroshtepiake dhe elektrokulturore, bujqesore, blegtorale dhe bime medicinale, prodhim dhe tregtim konfeksionesh, lende ndertimi dhe paisje higjeno-sanitare, ne fushen e informatikes; perpunim druri; agjensi shitje-blerje dhe dhenie me qera te pasurive te paluajtshme; transport mallrash toksor dhe detar per vete dhe per te trete; si dhe cdo aktivitet tjeter i cili nuk bie ndesh me legjislacionin shqiptar ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Diego Schina 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Diego Schina
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BUILDING SERVICE
BUILDING SERVICE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!