Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
AZ
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51504014A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregti eksport-import; Instalime dhe mirembajtje; Ndermjetesim; Konsultime; Trajnime; Ndertime; Kalibrime dhe Verifikime; Kompjutera dhe softwera; Servis, Riparim Automjetesh; Shitje Pjese kembimi per automjete.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Artur Zeneli 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Artur Zeneli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AZ
AZ
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!